חברת מלינגו משיקה את מורפיקס בגרסת וינדוס 8

 חברת מלינגו העוסקת בטכנולוגיות שפה, השיקה לאחרונה את אפליקציית מילון מורפיקס לווינדוס 8. מורפיקס הוא המילון  אנגלי-עברי-אנגלי, הפופולארי ביותר  ברשת האינטרנט, וכן אפליקציית המילון הנפוצה ביותר בשוק המובייל בישראל.

 האפליקציה לווינדוס 8 פותחה בשיתוף מיקרוסופט, כחלק ממאמציה של מיקרוסופט בישראל ובעולם כולו לספק למשתמשיה את האפליקציות החמות ביותר בשוק כבר ביום ההשקה של ווינדוס 8, ובשאיפה לתת למשתמשים אפשרות להשתמש בו זמנית בפלטפורמות שונות המסונכרנות ביניהן, כגון הטאבלט, המחשב הנייד והמחשב השולחני.

 מורפיקס כולל כמות עצומה של ערכים. הוא כולל גם תכונות ייחודיות, כמו ניקוד במילים בעברית ודוגמאות שימוש והטיות במילים באנגלית. המילון מתעדכן באופן שוטף, ומדיניות ה”יד על הדופק” של המערכת ניכרת בו. העדכון השוטף מאפשר למורפיקס להכיר מילים שמעט מילונים אחרים יודעים לפענח ולתרגם –  ביטויים  מתחום המחשבים כמו killer app, ,captcha hotspot וביטויי סלנג וקיצורים רבים כמו LMAO, dude, fab, cuz ועוד.

 החידוש שבשילוב מורפיקס בווינדוס 8 הוא בכך שהאפליקציה תומכת בתצוגה מלאה לרוחב ובתצוגת portrait וכן בתרגום ערכים מתוך האפליקציה ומחוצה לה. ניתן להפעיל את האפליקציה בפורמט snap view לצד אפליקציות אחרות  כדי לתרגם מילים מתוך כל טקסט באנגלית שמופיע על המסך

 השימוש באפליקציה פשוט ואינטואיטיבי. מקלידים מילה או ביטוי לתרגום באנגלית או בעברית, ולוחצים על כפתור החיפוש על מנת לקבל את התרגום. כדי לקבל מידע נוסף אפשר ללחוץ על ה’אריח’ (tile) של התרגום הרצוי, וכך ניתן לקבל אפשרות הנקראת “תרגום ההפוך” – כל התרגומים לעברית של הצעות התרגום לאנגלית – אפשרות שימושית שנוספה למורפיקס בעקבות בקשות של משתמשים רבים.

האפליקציה החדשה משכללת את המאפיינים המוכרים מאתר מורפיקס וכך יוצרת חוויית שימוש מיטבית במילון.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top