מחזור ראשון ללימודי משפטים במרכז האקדמי פרס ברחובות יוצא לדרך


ב-18 לנובמבר, פתח המחזור הראשון ללימודי משפטים את שנת הלימודים האקדמית במרכז האקדמי פרס ברחובות. בראש בית-הספר למשפטים עומד פרופ’ אשר מעוז, מהחוקרים והמורים המובילים בתחומי המשפט הציבורי, דיני משפחה, ירושה, דת ומדינה ותקשורת, ושימש כפרופסור בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב.

בסגל ההוראה גם פרופ’ רון שפירא, נשיא המרכז האקדמי פרס ולשעבר דיקן הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן ועורך דין מוביל, פרופ’ דני מור, מומחה בעל שם עולמי בדיני הנזיקין, לשעבר מאוניברסיטת תל אביב, פרופ’ משה אדד, חתן פרס ישראל לקרימינולוגיה לשנת 2010, ד”ר אורית קמיר, מומחית בעלת שם בתחום תורת המשפט ופמיניזם, ד”ר עדנה קפלן, לשעבר סגנית נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב ועוד.

לרגל פתיחת שנת הלימודים, נהנו הסטודנטים החדשים מהקרנת הסרט “הפרקליטה” המבוסס על סיפור חייה של בטי אן ווטרס, פרקליטה שהגיעה מבית הרוס ופנתה ללימודי משפטים על מנת לסייע לאחיה שנכלא באשמת רצח.18  שנה אחרי שנכלא על לא עוול בכפו, קני ווטרס יוצא לחופשי בזכות דבקותה במטרה של אחותו.

גב’ עופרה אלול, יו”ר המרכז האקדמי פרס, ציינה את ההתרגשות שהיא חווה יחד עם הסטודנטים: “זו התרגשות גם בשבילנו וגם בשבילכם. אתם מתחילים את דרככם האקדמית ואנחנו פותחים את המחזור הראשון, בבניין חדש לגמרי של המרכז האקדמי פרס ואני מאחלת לכם ולנו שעוד נראה אתכם יוצאים מכאן ומצליחים כעורכי דין בכירים, כשופטים, כיועצים משפטיים וכאנשי עסקים. אני מקווה שתספגו את כל הערכים של הנתינה והאהבה לזולת שאנחנו מנסים להנחיל כאן במרכז האקדמי, נוסף על כל הידע המקצועי שתרכשו.

פרופ’ רון שפירא, נשיא המרכז האקדמי פרס נשא דבריו: “זו זכות גדולה להיות המחזור הראשון. לאורך כל חייכם המקצועיים, בעוד 20 ובעוד 30 שנה, תמצאו את עצמכם אומרים בגאווה – אנחנו היינו המחזור הראשון של לימודי משפטים במרכז האקדמי פרס”.

לפרטים והרשמה ללימודי משפטים במרכז האקדמי פרס לחץ כאן
לימודי משפטים במרכז פרסLeave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top