האלבום של מחאת קיץ 2011

את הספר הזה כנראה שחולדאי לא יאהב ותנובה תרצה שישכחו אותו, ומהר.

“האלבום של המחאה” מתעד את הימים שאסור לישראלים לשכוח – המראות, הרגעים הקטנים, המחאה הגדולה, ההתעוררות של קיץ 2011 בצילומים מהשטח, הדרמות, הסולידריות, האחווה.

יאירה יסמין, עיתונאית ותיקה ש”אין לה אלוהים”, היא  אשת תקשורת ישראלית שצילמה זה לא מכבר במצרים, בכיכר תחריר, את ההפגנות הסוערות והפנים שמאחורי השלטים. תערוכת היחיד שלה, “מכיכר תחריר לשדרות רוטשילד”, זכתה לביקורות אוהדות רבות במדיה.

עתה יוצא לאור אלבום מצילומיה, המציג מראות ממחאת האוהלים והדרישה לצדק חברתי.

קיץ 2011 היה קיץ קריטי למדינת ישראל, אזרחים מכל שכבות האוכלוסיה יצאו לרחובות והחליטו שדי לשתיקה. העיתונאית והצלמת יאירה יסמין מביאה באלבום חדש בשם “האלבום של המחאה” את רשמיה על החברה הישראלית, המושפעת ממהפכה, שהצעירים מובילים באמצעות הטכנולוגיה, מנהיגים אותה, ומשנים את פני החברה וההנהגה. מהפכה חדשה, מרתקת וסקס-אפילית, המתנגדת לניצול הכלכלי של ההנהגה את העם, ולנתק בין הריבון לעם.

בספר מוצגות תמונות מן המחאה של קיץ 2011 , תמונות ההפגנות ההמוניות ותמונות המאהלים השונים וגם מקבץ סיסמאות המחאה.

נמסר כי דפני ליף הכריזה בסיכום ביניים מיוחד לאלבום כך: “כולם אומרים לי שאנחנו עושים פה היסטוריה, אבל אני מרגישה שאנחנו דווקא עושים פה עתיד”..

יאירה יסמין החלה דרכה המקצועית בשבועון “העולם הזה”. בין היתר עבדה עבור העיתונים היומיים “מעריב”, “ידיעות אחרונות”, “חדשות” ו”גלובס”, ועבור המגזינים “מוניטין”, “את”, “עולם האישה”. כיום היא עובדת ברשת העיתונים הבינלאומית “אפוק טיימס”.

לפרטים ורכישת האלבום: יאירה יסמין 052-4428866, [email protected] ת.ד.57603 ת”א, מיקוד 61575. או בפייסבוק

מחיר האלבום הוא 74 ש”ח והרווחים ממכירות האלבום מוקדשים למחאה.
מאהל רוטשילד קיץ 2011

דפני ליף ופעיליםכמו כן ניתן לצפות בעבודות אלה ובעבודות נוספות בתערוכה “בין שתי מהפכות” שתתקיים בין ה17 לנובמבר ל28 בדצמבר 2011 בספרייה למדעי החברה באוניברסיטת תל אביב. לפרטים נוספים

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top