רווק בן 32 מישראל מצא דרך מקורית להכיר את אהבת חייו

רווק ישראלי בשם איתי חוגי, בן 32, שמאס בחיי הרווקות, חיפש דרך מקורית להכיר את אהבת חייו, ופתח את אתר MillionSinglesProject.com, אתר שמתעתד להכיל נכון לרגע נתון 1,000,000 רווקים

היזם מתאר באתר שהוא חווה אהבה נכזבת ועקב הערה של חבר שאמר: “הסיכוי למצוא אהבה אמיתית בימנו זה אחד למיליון..” הקים אתר למציאת האחת למיליון ונתן גם לשאר העולם צ’אנס להשתתף בחוויה כצעד חברתי מובהק.
32-Year-Old Israeli Bachelor Searches for Love With the Million Singles Project

בתוך כמה ימים האתר כבר צבר כמות רווקות ורווקים שרוצים להיות על אותה ספינה ומצרף כל יום עוד רווקים חדשים. האתר נראה כמו לוח תמונות עצום ובו תמונות הרווקים והרווקות הממוקמים על אריחים ריבועיים. כדי להשתתף בפרוייקט הרווקים הגדול, שלטענת היזם ישאר לנצח כפיסת היסטוריה אינטרנטית, יש להעלות תמונה שלך, לספר על עצמך ב-45 תווים, לשתף לינק, לשלם 1$ חד פעמי ב-PayPal ותהיה מונצח על קיר הרווקים לעד.

“הדרך המהירה שבה החיים עוברים היום אימצו אותי לחשוב מהר” הוא רשם באתר. “נושאים כמו דוחק הפרנסה ומציאת בנות זוג מטרידים רבים מבני גילי בכל העולם” הוא מוסיף, “וזה הכה בי. אני יכול לפתור את כל הבעיות שלי במכה אחת ועוד לעשות טוב לאלפים אחרים! גם להיות מיליונר בין לילה, גם להכיר את אהבת חיי וגם לעשות טוב ולשדך לרווקים בעולם, אולי, את האהבה שלהם”.

הפרוייקט השאפתני מצליח לעורר הדים גם בתקשורת בעולם והאתר זוכה להתעניינות גדולה ותנועה ערה.

אין ספק שזו דרך מעניינת ומיוחדת מאד לחפש אהבה בניגוד לאתרי ההיכרויות המסורתיים שקיימים היום. לרעיון, הוא טוען באתר, הוא לא היה צריך הרבה.. “לא הייתי צריך הרבה כדי להגיע למסקנה שזה נחוץ” כותב היזם, “זה בא לי על כוס וויסקי אחרי כמה תובנות ושיחות עם החבר’ה”.

כמו בסרטים טובים, בסיפור הזה מעורבים רגש, חוויה, הרפתקה, אתגר ורוח שטות. אנחנו אוהבים לשמוע סיפורים על אנשים צעירים “שעשו את זה” בגלל שבא להם רעיון טוב, בסיפור הזה, כמו בסרט טוב, יש אולי את הכל.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top