תור בקול – מיזם המעסיק אמהות מעניק שירותי מזכירה רפואית

בימים שמערכת הבריאות בישראל עמוסה לעייפה ורופאים מנהלים קרירה של שעות עבודה רבות, מסתבר שיש חברה ישראלית קטנה המעניקה סיוע לצד הניהולי של המרפאה עם שירות של מזכירה רפואית. תור בקול הוא שם של מיזם ייחודי הכולל מזכירה רפואית אישית לרופאים בשילוב עם מוקד זימון תורים וניהול יומן וירטואלי. הודות לטכנולוגיה חדשנית מיוחדת אשר פותחה במיוחד עבור החברה הממוקמת במושב ברק, בעמק יזרעאל, יכולה החברה להעניק שירותים לרופאים ומרפאות בכל הארץ. החברה הוקמה על ידי שגית אללוף כמיזם פורץ דרך מסוגו אשר מעסיק אמהות מהעמק בעלות השכלה בתחומי החברה והבריאות וכן בעלות גישה שירותית במיוחד אשר מעניקות אוזן קשבת למטופלים המתקשרים לרופא שלהם.

 שגית אללוף, אשר הקימה את חברת תור בקול מספרת כי: “המיזם מתמקד במתן שירות לרופאים ולמטופלים שלהם במשך כ – 13 שעות ביום. ההתחלה הייתה מאד צנועה. רופא אחד בסך הכול. עם חלוף הזמן הצטרפו עוד מרפאות ורופאים מרוצים. העלות הכלכלית מאוד תחרותית לעומת מזכירה אישית במשרה חלקית או מלאה והשירות שלנו מאפשר לרופא חופש פעולה וניהול זמן יעיל וחסכוני. מעבר לכך שפונים אלינו אנשים שהם או בני משפחותיהם זקוקים לרופא, למרפא או לייעוץ רפואי. עלינו לגלות רגישות ואורך רוח מרביים. צוות העובדות מודע לכך ומתנהג בהתאם. אצלנו לא מקבלים מענה מתכתי של משיבון או של מוקדן אדיש, אלא אוזן קשבת וכבוד”.

 השירות של תור בקול משלב בין צוות עובדים מיומן לבין טכנולוגיות מתקדמות בתקשורת וכך נותן פתרונות הולמים לכל רופא על פי דרישותיו ולכל מטופל על פי צרכיו. השירות מאפשר לרופא לנהל יומן תורים אינטרנטי ממוחשב, אליו הוא ניגש מכל מקום בזמן אמת, מוסר הודעות ואינפורמציה שוטפת, מבצע קישורי שיחות, שיחות ועידה ואזכור תורים ללקוחות. את מגוון השירותים שמציעה החברה ניתן למצוא באתר האינטרנט הנמצא בכתובת: http://www.torbcall.co.il/ או בעמוד הפייסבוק בלינק הבא: https://www.facebook.com/torbcall או לפנות בטלפון למספר  04-6069900 04-6499604 052-4334560.

מזכירה רפואית

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top