ג’ון דונהו, נשיא ומנכ”ל .eBay Inc, יבקר לראשונה בישראל

דונהו יהיה הנואם המרכזי בכנס HTIA 2012 של האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות

  2.7.12eBay, הפלטפורמה העולמית המובילה למסחר ותשלומים מקוונים (נסד”ק: EBAY) הודיעה היום כי נשיא ומנכ”ל החברה, ג’ון דונהו (John Donahoe) יערוך ביקור עסקי ראשון בישראל בספטמבר הקרוב לקידום וסקירת פעילות החברה בארץ. כחלק מביקורו, יהיה דונהו הנואם המרכזי בכנס האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות, HTIA 2012 שיתקיים בירושלים.

 דונהו יבקר במרכזי המו”פ והעסקים של החברה בישראל, התומכים בקידום פעילותה של eBay ברחבי העולם:

·   מרכז המו”פ של eBay בישראל הפועל מנתניה ומתל אביב ומתמקד בבניית קטלוגים ויצירת מידע מובנה אודו   מוצרים כמו גם פיתוח יוזמות בתחום המסחר החברתי.

·  מרכז PayPal בתל אביב, המתמקד במניעת הונאות בינלאומיות בתחום התשלומים אונליין ובמתן שירותי

 PayPal  לצרכנים ולעסקים.

 בנוסף, פעילה eBay בישראל גם בהקמת מיזמים חדשים בשיתוף עם תעשיית ההיי-טק והסטארטאפים המקומית ופיתוח הסחר אונליין בין מדינות.

 לקראת ביקורו בישראל אמר ג’ון דונהו: “אין ספק שישראל היא אחד המרכזים המובילים שלנו בכל הקשור לטכנולוגיה, חדשנות וכישרון. השקעותיה של eBay בישראל תרמו משמעותית לחזון החברה בתחום הקניות והתשלומים אונליין. אני מצפה בביקורי הקרוב לפגוש חברות סטארט-אפ ישראליות, שותפים אסטרטגיים ואת עובדי החברה בישראל.”

אהרון מנקובסקי, יו”ר משותף של האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות ושל כנס HTIA 2012 אמר: “כנס HTIA 2012 מביא לישראל דמויות מובילות מעולם הטכנולוגיה לסדרת דיונים מרתקת על האופן שבו טכנולוגיה וחדשנות בתחומים מגוונים משנות במהירות את חיי היומיום ואת האופן שבו אנו עושים עסקים. ג’ון דונהו הוא ללא ספק האישיות המכובדת ביותר לחלוק עם באי הכנס את הדרך בה הוא רואה את סביבת המסחר והתשלומים הגלובלית כיום ואת חזונו בתחום.”

 eBay פעילה בישראל מאז 2005, השנה שבה רכשה את Shopping.com, מנוע מקוון להשוואת מחירים. מאז רכשה eBay שתי חברות ישראליות נוספות: Fraud Sciences, המפתחת פתרונות למניעת הונאות בתשלומים מקוונים, ו-The Gifts Project, שפיתחה אפליקציה לרכישת מתנות קבוצתיות.

אודות .eBay Inc:

.eBay Inc (נסד”ק: EBAY) אשר הוקמה בסן חוזה, קליפורניה, בשנת 1995 הינה הפלטפורמה העולמית המובילה למסחר ותשלומים מקוונים.  החברה מאפשרת למיליוני צרכנים ועסקים לקנות ולמכור כמעט בכל מדינה בעולם. eBay היא הבעלים של חברת  PayPal, שירות התשלומים הבטוח והמוביל בעולם, ושל חברת GSI המתמחה בפיתוח פתרונות מסחר מקוון עבור קמעונאים. כמו כן, באמצעות חטיבת eBay ,X.commerce משלבת את הנכסים הטכנולוגים וקהילות המפתחים של PayPal, eBay ו- Magento (פלטפורמת קוד פתוח של מסחר מקוון) על מנת לקדם את מטרתה לאפשר מסחר גלובלי. בנוסף, eBay מגיעה למיליוני גולשים באמצעות מגוון זירות מסחר המתמחות בתחומים שונים דוגמת StubHub אשר הינה פלטפורמת המסחר הגדולה בעולם לרכישת כרטיסים, ואתרי מודעות דרושים שביחד פועלים בלמעלה מאלף ערים שונות.

למידע נוסף אודות החברה בקרו ב-www.ebayinc.com.

ג'ון דונהו, נשיא ומנכ"ל .eBay Inc

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top