אשווגנדה- מעולה לטיפול בתשישות ועייפות

תוספי תזונה טבעיים, אלו המגיעים מצמחים טובים בהרבה מתוספי מזון אחרים. צמח אשווגנדה מכיל בתוכו חומרים תזונתיים מעולים לגוף שתורמים מאוד למניעת עייפות ותשישות. במהלך היום אנחנו חשופים למצבי לחץ רבים וכתוצאה מכך נעשים עייפים ומותשים. צמח אשווגנדה עוזר מאוד במניעת תשישות ועייפות, מסייע במצבי מתח ולחץ ותורם לשינה שלווה רגועה במהלך הלילה. עוד תורם צמח זה לבעיות קשב וריכוז ומשפר משמעותית את היכולת לשבת ולהתרכז זמן ממושך במשימה מסוימת. שימוש בתוסף מזון זה תורם גם לתחושה הפיזית וגם הנפשית ועוזר לכם לעבור עוד יום ללא עצבים וללא מתח.

אשווגנדה – במיוחד לגברים

בנוסף לכל סגולותיו, אשווגנדה משפר גם פריון לגברים. הוא משפר את התנועה ומעלה את החשק המיני והוא מצוין עבור זוגות שאינם מצליחים לקיים יחסי מין תקינים. הוא מצוין עבור גברים הסובלים מאימפוטנציה ומשפר משמעותית את חיי המין. בנוסף לכך, הוא גם מעלה את איכות הזרע של הגבר ועוזר לכם לשפר את הסיכויים להיות אבא ואימא בעוד 9 חודשים. היכולת של אשווגנדה לעזור לגברים ביחסי המין נובעת מהקשר הישיר למניעת לחץ ומתח הנפשי. מחקרים מוכיחים את גברים רבים אינם מצליחים לקיים יחסי מין בגלל מתח ולחץ וכאן צמח אחד עוזר לכם להתגבר על שני דברים במקביל. אשווגנדה מצוין כאמור לגברים אך עוזר גם לנשים שרוצות להיכנס להריון שאינן מצליחות לעשות זאת. הוא משפר את הסיכוי לפריון וגם מצוין לאחר לידה בחיזוק הרחם.

אשווגנדה לספורטאים

ספורטאים נתונים ללחצים מנטאליים גדולים מאוד במהלך הפעילות הגופנית שלהם ועל כן אשווגנדה כבר תורם להם רבות. בנוסף, הוא תורם להם גם בפן הפיזי ושימוש קבוע בו יכול לתרום רבות לפעילות הספורטיבית. אשווגנדה ידוע במונע פציעות ועל ידי חיזוק השרירים בגוף מאפשר לכם להתאמן ולעסוק בפעילות ספורטיבית מאומצת עם סיכוי נמוך בהרבה לפציעה רצינית. הוא משפר את הכושר הגופני שלכם ומאושש אתכם לקראת האימון הבא. אשווגנדה גם עוזר במצבים של פציעות קיימות או תקופה שלאחר פציעה קשה. בעזרת סגולותיו הוא מאיץ את קצב ההתאוששות מהפציעה ולא מעט ספורטאים שנפצעו משתמשים בו ועוברים את הפציעה הקשה בצורה טובה יותר ובזמן קצר יותר. ספורטאים מצליחים זקוקים ללא מעט עזרה מתוספי מזון על מנת להיות מצליחים ולהגיע לתוצאות המקסימאליות. אין ספק שתוסף מזון כמו צמח אשווגנדה יכול לעזור מאוד גם מבחינה מנטאלית ונפשית וכמובן גם מבחינה פיזית.

תודה לאתר טבע קסטל על המידע: https://www.tevacastel.co.il

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top