פקטורי 54 – מותגי אופנה בינלאומיים בתל אביב

חנויות פקטורי 54 הפרוסות בכמה מיקומים ברחבי ישראל, מאילת בדרום, דרך באר שבע ומתחם בילו ועד תל אביב, הרצליה ונתניה, מהוות את רשת אופנת המותגים המובילה והאיכותית בישראל. חנויות הרשת הן בית למותגי אופנה בינלאומיים מוכרים מאוד, נחשקים ואיכותיים. החנויות מעוצבות ומציעות מבחר מגוון ועצום של פריטים מכל היבטי האופנה והאביזרים, בחנויות מתחמים ייעודיים למותגי העל וכן מבחר גדול של פריטי אופנה נוספים וכלליים יותר.

רשת פקטורי 54 מציעה אופנה למגוון רחב של קהלים מבחנת העדפות, גדלים וכדומה. בגלל שהאופנה המוצעת ללקוחות הרבים של רשת פקטורי 54 היא מבית מעצבים ומותגי על בינלאומיים, המחירים אינם זולים, אך ניתן למצוא מציאות ומבצעים וכמובן שהאיכות של הפריטים והמותגים היא שמביאה את רמות המחיר הללו.

מותגים בחנויות פקטורי 54

מספר המותגים אותם מציעה הרשת ללקוחותיה הוא גדול מאוד וכאמור מגוון בצורה מרשימה: אמפוריו ארמאני, דולצ’ה וגבאנה, מארק ג’ייקובס, הוגו בוס, לקוסט, דיזל, ראלף לורן, נאוטיקה, ליוויס, Y-3, פייר קארדן, אסיקס, אדידס, נייק, פומה, טומי הילפיגר, מיס סיקסטי ועוד רבים אחרים. כאמור, פקטורי 54 מציעה אופנת מותגים מכל התחומים והסגנונות, החל מהספורטיבי ביותר ועד אופנה יוקרתית לאירועים וכדומה.

פקטורי 54 נמל תל אביב

אחת מחנויות הדגל של הרשת היא ללא ספק פקטורי 54 נמל תל אביב. חנות זו ממוקמת במתחם הנמל המתחדש בעיר, אזור בילויים, קניות, מסעדות ותרבות עשיר ואטרקטיבי אשר עבר מהפכה משמעותית מאוד בשנים האחרונות. פקטורי 54 נמל תל אביב כוללת כמובן את כל המותגים המוצעים על ידי הרשת, בעיצוב מרשים ונוח ומיקום נגיש מאוד בצמוד למתחמי בילוי רבים ואיכותיים.

חנות פקטורי 54 בנמל ת”א נמצאת ברחוב יורדי הסירה 1, במבנה האנגר 9 הנרחב שעוצב מחדש כמובן בצורה אידיאלית עבור חנות איכותית ועמוסת מותגים כזו. שעות הפתיחה של סניף פקטורי 54 נמל תל אביב הן במשך כל ימות השבוע החל מהשעה 10:00 ועד 22:00 – כולל בשבת. על מנת לברר לגבי פריטים ומותגים מסוימים, מבצעים ושאר מידע רלבנטי ללקוחות, ניתן ליצור קשר עם החנות באמצעות פקטורי 54 טלפון שמספרו 03-6041711.

פקטורי 54 רמת אביב – חנות חדשה לרשת המצליחה

התוספת החדשה ביותר לרשת פקטורי 54 נכון למחצית שנת 2011 היא חנות פקטורי 54 רמת אביב הנמצאת במתחם קניון רמת אביב האיכותי והמוצלח. חנות פקטורי 54 רמת אביב היא אחת מהחנויות האסטרטגיות של הקניון וההצלחה במקרה זה מובטחת הודות לשילוב בין רשת איכותית למותגים, קניון מוצלח ואטרקטיבי וקהל לקוחות פוטנציאלי שמחפש איכות ומוכן לשלם עליה.

כתובת הקניון בו נמצאת חנות פקטורי 54 רמת אביב היא רחוב איינשטיין 40, תל אביב. שעות הפתיחה של החנות הן 09:30 עד 21:30 במשך השבוע, בשישי 09:00-15:00 ובשבת מצאת השבת ועד 23:00. טלפון פקטורי 54 רמת אביב הוא המספר הכללי של הקניון שהוא 03-6426612.

1 thought on “פקטורי 54 – מותגי אופנה בינלאומיים בתל אביב”

  1. Pingback: פקטורי 54 סניפים – מגוון עצום של מותגים במקום אחד

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top