פקטורי 54 – מגוון עצום של מותגים במקום אחד

רשת חנויות האופנה פקטורי 54 היא ללא ספק אחת המוצלחות בישראל מבחינת המוניטין שלה, מבחר בגדי המעצבים ויתר האופנה האיכותית הקיימת במתחמי האופנה הרחבים שלה. מדובר למעשה על מעין “מגה חנות אופנה”, חנויות גדולות ומעוצבות הכוללות את השמות המובילים בתעשיית האופנה הבינלאומית לצד פריטי אופנה רבים אחרים כאשר הדגש הוא על מבחר רחב ומגוון מאוד ועל איכות מוצרים ושמות מוכרים.

פקטורי 54 נמל  תל אביב – המתחם המתחדש של העיר

אזור נמל תל אביב הוא אחד האזורים הלוהטים בעיר ובישראל כולה מבחינת התרחשויות מכל הקשת התרבותית והצרכנית. הנמל המתחדש כולל כיום חנויות רבות, אתרים מיוחדים לאירועים, מועדונים מובילים, טיילת מרהיבה ואיכותית, מסעדות ושפע של אפשרויות בילוי וקניות. נמל תל אביב הפך תוך כמה שנים למוקד משיכה מרכזי עבור תושבי העיר ומבקרים רבים מאוד. האזור של נמל תל אביב המתחדש כולל מתחמי קניות, תרבות, בילוי ומסעדות שקמו על בסיס האנגרים תעשייתיים ששכנו במקום בעבר וכמו כן מתחמים ציבוריים רבים ששופצו בצורה מרשימה ביותר על פני אזור שבעבר היה ההיפך הגמור מאטרקציה עירונית ותיירותית.

חנות פקטורי 54 נמל תל אביב נמצאת כאמור במתחם הנמל המתחדש של תל אביב, כתובת החנות היא רחוב יורדי הסירה 1, בהאנגר 9 שבשטח הנמל, בהתאם לגודל השטח ההכרחי עבור תצוגה גדולה של פריטים כפי שקיימת בחנות. ניתן בהחלט ליצור קשר ישיר עם החנות של פקטורי 54 נמל תל אביב באמצעות פקטורי 54 טלפון שמספרו 03-6041711. מספר טלפון של פקטורי 54 נמל תל-אביב מאפשר ללקוחות לברר אודות פריטי אופנה מסוימים, מלאי, מבצעים וכדומה. שעות הפתיחה של חנות פקטורי 54 נמל ת”א הן כל ימות השובע, כולל שבת, החל מהשעה 10:00 בבוקר ועד 22:00.

חנות פקטורי 54 רמת אביב – תוספת חדשה לרשת

חנות פקטורי 54 רמת אביב היא התוספת החדשה ביותר לרשת אופנת המותגים המובילה בישראל. החנות המעוצבת והמגוונת נמצאת בקניון רמת אביב והיא מהווה תוספת משמעותית וחזקה במיוחד לקניון המוצלח ממילא. פקטורי 54 רמת אביב ממוקם במיקום נוח ונגיש שהוא כמובן גם אסטרטגי מבחינת הקניון, ממש בקומת הכניסה למתחם הקניון. בחנות ניתן למצוא מותגי אופנה מובילים כגון דולצ’ה וגבאנה, אמפוריו ארמאני, מארק ג’ייקובס, Z Zegna, Missoni, Y-3 ורבים אחרים.

קניון רמת אביב בו נמצאת חנות פקטורי 54 רמת אביב נמצא רחוב איינשטיין 40, תל אביב, הגישה לקניון נוחה בתחבורה ציבורית ורכב פרטי וכמובן שבמקום חנייה לבאי הקניון. שעות פתיחת הקניון הן:

  • ימים ראשון-חמישי: 09:30-21:30
  • שישי: 09:00-15:00
  • שבת: מצאת השבת ועד 23:00

על מנת ליצור קשר עם פקטורי 54 רמת אביב יש להתקשר אל פקטורי 54 טלפון או ישירות לקניון במספר 03-6426267.

1 thought on “פקטורי 54 – מגוון עצום של מותגים במקום אחד”

  1. Pingback: סניפי פקטורי 54 בתל אביב ועוד

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top