מידע'לה

מידע לכל דורש

bookmark bookmark
On July - 18 - 2015

מזרון אשר מתאים בדיוק לאדם הישן עליו יכול לשנות עבור אותו אדם את החיים לטובה בצורה משמעותית, בעוד שבמצבים של חוסר התאמה, עלולות להיווצר בעיות של ממש. את המזרון יש להתאים להעדפות והצרכים של כל אדם ואדם. ישנם כאלו המעדיפים מזרון רך או קשה יותר, מזרון קפיצים או מזרון אלסטי. אחת ההתאמות שחשוב במיוחד לשים עליה דגש בכל הנוגע למזרונים, היא התאמת המזרון לגיל המשתמש. כפי שנראה מיד, התאמת המזרון על פי גיל הכרחית לאורך החיים, ולא רק בתקופת הילדות.

קריטי במיוחד בקרב ילדים וקשישים

חשוב כמובן תמיד להתאים את המזרון לצרכים שלנו, כאשר מבחינת הגיל התקופות הקריטיות ביותר הן תקופות הילדות, ותקופת גיל הזהב.

ילדים בגילאים שונים עוברים שלבים שונים של גדילה, שלבים קריטיים מבחינה מבנה השלד והיציבה. לכן, חשוב להתאים לילד מזרון איכותי אשר יבטיח תמיכה אורטופדית ראויה לגוף הילד או הנער, הנמצא בשלבי גדילה. כאמור, גם בגיל העשרה אנו עדיין נמצאים בתהליכי צמיחה והשתנות של השלד, ולכן חשוב להקפיד על תמיכה ראויה מהמזרון עליו ישנים גם ובעיקר בגילאים אלו. בנוסף, חשוב להתייעץ עם הילד ולקחת אותו לנסות מזרונים שונים, בטרם מחליטים. לא כל הילדים בנויים בדיוק באותה הצורה, וקיים סיכוי גבוה שהילד שלכם יעדיף מזרון מסוים, בעוד הילד של השכנים מעדיף מזרון אחר דווקא, עקב הבדלים בגוף שלהם, בתהליך הגדילה שהם עוברים, בהעדפתם האישית וכד’.

גילאי הזהב הם הדוגמה הבולטת השנייה לקבוצת גיל אשר עבורה איכות המזרון חשובה במיוחד. קשישים רבים סובלים מבעיות בריאותיות שונות, כאשר רבים מהם סובלים מבעיות אורטופדיות, כמו גם מבעיות של נדודי שינה. מזרון מתאים ואיכותי, המותאם במיוחד לגיל הזהב ונבחר על פי צרכים ספציפיים שונים (למשל – קשישים הזקוקים למזרון רך או קשה במיוחד, על פי מצבם האישי), יסייע לאותו אדם מבוגר להרגיש טוב יותר, ליהנות מירידה ברמת הכאבים ולישון טוב יותר בלילה. מזרון איכותי, במיוחד בגיל הזהב, יכול להביא לשינוי מבורך ומשמעותי באיכות החיים, מבחינות רבות.

מזרוני איכות לכל קבוצות הגיל

בכל מקרה, בין אם אתם רוכשים מזרן לילד קטן, נער מתבגר, קשיש או אדם מכל קבוצת גיל אחרת, כדאי לגשת למקום המתמחה במזרונים בכלל ובמזרוני איכות בפרט. ניתן למצוא כיום מזרוני איכות לכל קבוצת גיל, כמו גם לכל צורך אורטופדי מסוים.

מזרונים אורטופדיים איכותיים מתאפיינים מעוצבים ומיוצרים כיום על פי טכנולוגיה מתקדמת, הבאה לכדי ביטוי הן ברכיבים מהם עשויים המזרונים והן בהנדסת המוצר שלהם. כאמור, ספציפית עבור התאמות לקבוצות גילאים שונות, מיושמות טכנולוגיות מתקדמות הלוקחות בחשבון מאפיינים כלליים ונפוצים עבור קבוצת גיל מסוימת, כך שההתאמה בין אותו סוג מזרון ללקוח הנמצא בקבוצת גיל זו, תהיה התאמה מרבית.

קטגוריות: מידע לצרכנים

השאר תגובה