מידע'לה

מידע לכל דורש

bookmark bookmark
On March - 18 - 2011

H&M היא אחת מרשתות האופנה הבינלאומיות הגדולות והמצליחות בעולם, הרשת פועלת כיום ב-38 מדינות, עם 2,200 חנויות ומעסיקה כ-87,000 עובדים – כאשר המטרה העליונה של הרשת היא לספק ללקוחותיה אופנה איכותית במחירים אטרקטיביים. חברת H&M נוסדה בשנת 1947 בשבדיה ומאז רק התרחבה והתפתחה כרשת מובילה ואהודה ביותר במדינות רבות. הפעילות של H&M ישראל נוסדה בשנת 2010 ולוותה כמובן ברעש תקשורתי וציבורי אדיר עם ציפייה רבה של הציבור לרכישת האופנה המעולה של הרשת.

כמה עובדות על חברת H&M ופעילות H&M ישראל

 

  • החברה מציעה אופנה לגברים ונשים, נערים וילדים.
  • חברת H&M מעצבת את הקולקציות שלה באמצעות 100 מעצבים המועסקים כדרך קבע בחברה ולעיתים מייצרת קולקציות מיוחדות בעיצובם של מעצבים או סלבריטאים מרכזיים.
  • הפריטים במסגרת חנות H&M עוברים רענון יומיומי.
  • חברת H&M אינה מחזיקה מפעלים משל עצמה אלא עובדת עם 700 ספקים שונים בעיקר באסיה ואירופה.
  • הזיכיון להפעלת H&M ישראל נמצא בידי משפחת חורש, שהיא גם יבואנית טויוטה בישראל.
  • פעילות הזיכיון של H&M ישראל מנוהלת בידי חברת מאץ’ ריטייל שהוקמה ע”י משפחת חורש לטובת הפעלת חנויות H&M בישראל.
  • קניה בתוך חנות H&M מאפשרת לבחור מבין שלל פריטי אופנה, אביזרים ומוצרי קוסמטיקה של החברה.

 

חנויות H&M ישראל

חברת האופנה המובילה מרחיבה את פעילותה בישראל כל העת ובכל חנות שנפתחת ניתן לראות המוני קונים שגודשים את החנויות על מנת ליהנות מהאופנה האיכותית והמגוונת של הרשת. הרשת מפעילה נכון למרץ 2011 ארבע חנויות בישראל והיא מתעתדת לפתוח עוד 3 חנויות במהלך אמצע 2011 ונוספות באופן שוטף בקניונים שונים. חנות H&M ישראל הראשונה הייתה H&M עזריאלי, באופן טבעי בחר הזכיין לפתוח חנות H&M ראשונה בקניון הגדול והעמוס הזה. חנות H&M עזריאלי הייתה כל כך עמוסה בימים הראשונים שממש אי אפשר היה לזוז בתוכה והמחזור היומי היה של כמה מיליוני שקלים.

מעבר לחנות H&M עזריאלי, חברת H&M ישראל מפעילה חנויות בקניון מלחה בירושלים, בגרנד קניון בחיפה, במרכז הקניות G בכפר סבא והיא תפתח במהלך חודש מרץ 2011 חנות H&M בקניון השרון בנתניה, חנות בקניון אבנת בפתח תקווה ובהמשך חנות H&M שבעת הכוכבים בקניון שבעת הכובים המצליח שבהרצליה. חנות H&M הרצליה נמצאת בשלבי בניה והכנה סופיים, אפשר לציין כי H&M הרצליה היא חנות אשר זכיינית H&M ישראל התחייבה לפתוח בעקבות הסיוע שקיבלה ממנכ”ל הקניון, זיו שחורי, בסגירת המיקומים והעלויות עבור חנויות H&M בישראל בקניונים השונים.

אופנה איכותית ומגוונת בחנויות H&M ישראל

הרשת השבדית הבינלאומית אמורה להפעיל בישראל בשלב הראשון כ-12 חנויות בפריסה ארצית. הרשת ידועה בכל העולם כמעט בתור רשת אשר מציעה אופנה שהיא באמת איכותית ומגוונת מאוד מבחינת הקולקציות שלה וגם בתור רשת זולה שמקפידה להציע מחירים אטרקטיביים. אמנם H&M ישראל היא יקרה לעומת חנות H&M שתבקרו בה באירופה אך עדיין המחירים מתאימים לשוק המקומי והמבחר איכותי וכמעט ללא תחרות.

פתיחת חנות H&M בעזריאלי:

 

קטגוריות: h&m

תגובה אחת

השאר תגובה